Şato Cafe & Restaurant

Anadolu yakasında çocuğunuz ile gidebileceğiniz en rahat mekan. Aynı zamanda Maltepe'nin en iyi Waffle' larını yapıyoruz,  en sevilen kahvaltı sofralarını kuruyoruz.  Kebaplarımızdan tutunda aromalı içeçeklerimize kadar mönümüz çok geniştir.

8 yıldan bu yana Maltepe Sahilinde hizmet vermekteyiz. Sıcak ve ferah onlarca alanlarımız mevcuttur. Kebap çeşitlerimizden kahvaltılıklarımıza kadar her ürünümüzü, hijyen kurallarına uygun ve adımıza yakışır bir lezzette sunmaya gayret ediyoruz. Ailelerin güven içinde vakit geçirebileceği alanlarımız ile bölgemizde sevilen bir isim olduk.

Şato' da Herkese Yer Var

Üç katlı binamızda onlarca alanımız bulunmakta. İsterseniz giriş katımızda yemek yiyebilir, isterseniz de üst katlarımızda arkadaşlarınızla okey oynayıp güzel vakit geçirebilirsiniz.


Nargile Çeşitleri

Onlarca nargile çeşitlerimizi görenler gözlerine inanamıyor. Eğer siz de bir nargile sever iseniz mutlaka Şato' ya gelmelisiniz. Yeni nargile çeşitlerimizi mutlaka tatmalısınız.

Çocuğunuzla Gelebileceğiniz Bir Cafe

Bir ebeveynin halinden başka bir ebeveyn anlar. Biz anne babalar biliyoruz ki çocuğumuz ile gidebileceğimiz restaurant yada cafe sayısı oldukça az. Bizler de ailelerimizi içleri rahat bir şekilde ağırlayabilmek için oyun parkımızı yenilemeye karar verdik. Camekanın ardından çocuklarınızı rahatça izlerken sizlerde aileniz ve dostlarınız ile keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Anadolu yakasında nargile keyfi

Çocuğunuzla gidebileceğiniz cafeler

Waffle nerede yenir?

Ailece kahvaltı keyfi

Maltepe Kebap keyfi